Zaznacz stronę

Trenuj mądrze. Najpierw wiedza potem ćwiczenia !

Rozgrzewka

Każda aktywność fizyczna musi być poprzedzona odpowiednią rozgrzewką, dzięki temu jest znacznie mniejsza szansa na doznanie kontuzji. Dowiesz jak prawidłowo przygotować się do wysiłku fizycznego. Przez wiele osób często pomijana przez brak czasu. Powiemy Ci dlaczego nie warto z niej zrezygnować. A dobrze przeprowadzona trwa bardzo krótko.

Dla początkujących

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią bądź chcesz zacząć ćwiczyć w domu? Bardzo dobrze trafiłeś. Jeśli już zaczynasz ćwiczyć rób to dobrze. Źle dobrane ćwiczenia mogą zaszkodzić twojej sylwetce, zamiast jej pomóc. Wybrałem ćwiczenia, które mają wspólne założenia, a więc są proste i dla każdego. Zacznij transformację swojej sylwetki.

ĆWICZENIA NA BRZUCH

Najskuteczniejsze ćwiczenia na mięśnie brzucha. Poznasz budowę, jego funkcje. Przekonaj się jak szybko możesz spalać tłuszcz i jakie są nieskuteczne ćwiczenia na brzuch, które oddalają Cię od twojego celu. Nie masz jeszcze 6paka? Wiedza, która jest tutaj zawarta z pewnością Ci pomoże

Cardio

Poznaj sekrety treningu Cardio. Dowiesz się jakich warunkach ten trening jest najbardziej skuteczny. Jak ćwiczyć, by spalać tłuszcz? Jak długo? I w jaki sposób robić to prawidłowo? Tego wszystkiego dowiesz się już teraz.