Zaznacz stronę

Odbierz darmowy trening

Sprawdź korzyści, jakie płynną z prywatnych konsultacji.

Nazywam się Arkadiusz Szuba i jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. Sport był zawsze częścią mojego życia, dlatego też chciałbym Cię zarazić pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Z mojej strony oferuje profesjonalne, a co najważniejsze indywidualne podejście. Analizujemy słabe strony i to właśnie na nich się skupiamy. Zadbam również o ty byś zawsze z uśmiechem przychodził na trening.

Co oferuje:
– indywidualny plan treningowy oraz dieta (skupiam się na słabych stronach)
– prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń
– specjalistyczne treningi takie jak: poprawa wytrzymałości, siły, budowanie masy, redukcja tkanki tłuszczowej, rekompozycja ciała, przygotowanie pod testy sprawnościowe
– zadbam również o twoją suplementację, a więc pokaże, które działają a na które szkodzą wydawać pieniędzy

Jak wygląda współpraca?
– wywiad ogólny – sprawdzamy twoją ogólną sprawność i nawyki żywieniowe. Określmy czas współpracy, jaki potrzebujesz na osiągnięcie celu
– pierwszy trening – sprawdzanie mobilności i zaczynamy korygować złe nawyki postawy i nieprawidłową technikę ćwiczeń
– jeśli będziesz zainteresowany współpracą ustalam indywidualny dla Ciebie plan treningowy byś mógł w jak najkrótszym czasie mieć jak najwięcej korzyści.

Telefon

724 346 280

Email

formaplazowa@gmail.com

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Po jakim czasie zobaczę efekty?
To kwestia bardzo indywidualna, jednak pierwsze efekty zobaczysz już po kilku dniach. Zobaczysz, że twoje ciało zaczyna być coraz bardziej sprawne, a ty masz więcej energii. Natomiast, jeśli chodzi o wagę z pewnością już po miesiącu przestrzegania diety zobaczysz jak się zmienia twoja sylwetka.

Jak długo trwa współpraca?
Czas współpracy z trenerem osobistym jest ściśle związany z celem treningowym klienta, jego motywacją do pracy, ilością czasu, jaką może poświęcić na treningi, możliwościami finansowymi itd. Zazwyczaj należy liczyć się z dłuższą niż krótszą współpracą, w szczególności, jeśli mamy do czynienia z wieloletnimi zaniedbaniami. I tak np. jeżeli ktoś tyje latami, to powinien dać sobie odpowiednio dużo czasu na to, aby ten proces odwrócić. Nie osiąga się tego w miesiąc czy dwa.

Kiedy mogę zrezygnować?
W dowolnym dla siebie momencie.

Ile czasu trwa poetyczny trening?
Jeden trening do 60-70 minut. Początkowo, jednak czas trwania treningów może się nieco wydłużyć.

Ile razy w tygodniu muszę ćwiczyć?
Jednym czy dwoma treningami w tygodniu nie osiągniesz szybkich rezultatów, jednak to znacznie lepsze, niż nierobienie treningów w ogóle. Przy dwóch treningach tygodniowo z pewnością poprawi się twoje zdrowie i sprawność. Najlepszym rozwiązaniem będą 3 do 4 razy w tygodniu.

Mam już 40 lat czy nie jest za późno?
Aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki w sporcie, dobrze byłoby zatroszczyć się o sprawność fizyczną w jak najmłodszym wieku. Jednakże nigdzie nie jest powiedziane, że osoby po starsze nie mogą zająć się sportem na poważnie i czynić z tego tytułu znacznych postępów. Jeśli masz tylko czas i chęci wszystko jest przed tobą.